US Weekly: 1 Year for $16.99 (Just 33¢/issue) – Reg $259.48 *Get Up to 3 Years*

Utah Sweet Savings may earn a small commission via affiliate links in this post. Read our full disclosure policy here.


This magazine is so popular, but it can be pricey! This price is CRAZY!  Save your money at the grocery store checkout stand for candy bars, not magazines!

Grab Us Weekly Magazine for only $16.99 for an entire YEAR!! You can get up to 3 years at this price.

This is good for new subscriptions or a renewal.

 

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!